Вівторок, 2018-04-24, 11.10
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Мої статті

Гарантії для донорів
За працівниками-донорами зберігається середній заробіток за дні обстеження в закладах охорони здоров’я і здавання крові для переливання. Цим працівникам безпосередньо після кожного дня здавання крові для переливання надається день відпочинку з збереженням середнього заробітку. На бажання працівника цей день приєднується до щорічної відпустки.
Як правило, день обстеження донора і день здавання крові − це один день. Але в разі потреби витрати на обстеження більш тривалого часу за день (дні) обстеження за працівником зберігається середній заробіток.
День відпочинку, який може надаватися безпосередньо після здавання крові, або ж бажання працівника може бути приєднаний до відпустки. Це випливає із частини друга ст. 9 Закону "Про донорство крові та її компонентів", що допускає можливість надання донору додаткового дня відпочинку не тільки безпосередньо після кожного дня здавання крові (або її компонентів), а і в інший час протягом року після цього дня. Але оплата цього дня повинна здійснюватись не за правилами, що встановлені для оплати днів відпустки, а виходячи з двох місяців, що передують місяцю, в якому цей день відпочинку було надано реально.

Начальник відділу –
державний інспектор праці А.В. Дворецька
Категорія: Мої статті | Додав: Lialk@ (2013-02-25)
Переглядів: 431 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: