Понеділок, 2018-11-19, 02.48
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Мої статті

Як оплачувати відпустку, надану у зв'язку з навчанням у ВНЗ?
Нарахування зарплати за час відпустки у зв'язку з навчанням здійснюється відповідно до наказу роботодавця про надання відпустки. Мінсоцполітики в листі від 02.01.2013 р. № 2/13/116-13 розповіло про оплату навчальних відпусток та проїзду до навчальних закладів. У документі йдеться, що для одержання додаткової оплачуваної відпустки у зв'язку з навчанням працівнику-студенту необхідно надати роботодавцю довідку-виклик навчального закладу на сесію та написати заяву про надання такої відпустки.
Нарахування заробітної плати за час відпустки у зв'язку з навчанням здійснюється відповідно до наказу роботодавця про надання відпустки. Виплата цих відпускних здійснюється не пізніше, ніж за три дні до початку відпустки (ст. 21 Закону «Про відпустки»).
При цьому у випадку, коли працівник під час сесії у вузі, який знаходиться в іншому населеному пункті, захворів, у зв'язку з чим повернувся через тиждень після закінчення навчальної відпустки і надав роботодавцю підтверджує тимчасову непрацездатність документ, засвідчений у встановленому порядку, то вважається, що проїзд до місця знаходження навчального закладу і назад йому повинен бути сплачений у розмірі 50% вартості проїзду.
Оплата проїзду здійснюється згідно з правилами оплати проїзду при відрядженнях.

Головний державний інспектор праці Москаленко Д.М.
Категорія: Мої статті | Додав: Diana (2015-03-04)
Переглядів: 280 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: