Вівторок, 2018-04-24, 11.08
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Мої статті

Хвороба під час відпустки

Хвороба під час відпустки

   

 

         Відповідно до частини 6 статті 20 Закону України «Про відпустки додаткові соціальні відпустки працівникам, які мають дітей, надаються понад щорічні відпустки, передбачені статтями 6, 7 і 8 Закону, а також понад щорічні відпустки, встановлені іншими законами та нормативно-правовими актами, і переносяться на інший період або продовжуються у порядку, визначеному ст. 11 Закону.

      Пунктом 1 ч. 2 ст. 11 Закону передбачено, що відпустка має бути перенесена на інший період або продовжена у разі тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку.

      Статтею 35 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 № 2240-III передбачено, що допомога з тимчасової втрати працездатності надається застрахованій особі у формі матеріаль­ного забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання одного з таких страхових випадків, як тимчасова непрацездатність унаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві.

      Отже, якщо тимчасова непрацездатність працівника настала під час його перебування у соціальній відпустці відповідно до ст. 19 Закону, то ця відпустка має бути продовжена відповідно до лікарняного листка або перенесена на інший період, а листок непрацездатності повністю оплачується.

 

Заступник начальника ТДІзПП                                                     Л.М. Мірошник

 

Категорія: Мої статті | Додав: chtdipp (2013-04-24)
Переглядів: 786 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: