Субота, 2018-05-26, 12.36
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Мої статті

Надання роз"яснення

У зв'язку із набуттям чинності Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про державний бюджет на 2014 рік“ повідомляємо.

Відповідно до статті 31 зазначеного Закону перевірки підприємств, установ та організацій контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби) здійснюються протягом серпня - грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки.

Перевірки проводяться виключно після одержання дозволу Кабінету Міністрів України та згоди Держпраці України. Проведення перевірок за відсутності дозволу та згоди не допускається.

Згідно з п.66 статті 32 зазначеного Закону керівникам центральних органів виконавчої влади, які здійснюють контроль та нагляд у відповідних галузях і сферах, та центральних органів виконавчої влади, виконання функцій яких можуть здійснювати відповідні міністерства надано право у межах бюджетних призначень без згоди та попередження працівників встановлювати для них режим роботи на умовах неповного робочого часу та надавати відпустки без збереження заробітної плати на визначений цими керівниками термін.

Відповідно до доведених граничних сум фінансування працівникам інспекцій з питань праці у період з серпня по грудень 2014 року надаються відпустки без збереження заробітної плати.

            Надання роз’яcнень здійснюється відповідно до графіку особистого прийому громадян за попереднім записом (тел. 675-226).

 

Категорія: Мої статті | Додав: chtdipp (2014-08-07)
Переглядів: 721 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: