Середа, 2018-10-17, 18.17
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Мої статті

Нерегулярні надбавки: порядок індексації
Нерегулярні надбавки: порядок індексації

Якщо надбавка була встановлена, а потім деякий час не виплачувалася, і знову була встановлена працівнику в такому самому розмірі, то це не підстава вважати, що місяць повторного встановлення є базовим.
Мінсоцполітики у листі від 27.01.2015 р. №69/13/84-15 нагадало, що надбавки, які не мають разового характеру і передбачені чинним законодавством є об’єктами індексації і збільшення їх розміру впливає на визначення базового місяця.
Встановлення надбавок за високі досягнення у праці, за складність, напруженість у роботі, за виконання особливо важливої роботи у розмірі до 50 % посадового окладу передбачено постановою Кабінету Міністрів №1298 та наказом Міносвіти №557.
Тобто, місяць коли вперше встановлюється така надбавка та місяць, в якому збільшується відсоток цієї надбавки порівняно з попереднім періодом, вважається базовим при обчисленні індексу споживчих цін для проведення індексації.
У разі, якщо надбавка була встановлена, а потім деякий час не виплачувалася, і знову була встановлена працівнику у такому ж розмірі, то місяць повторного встановлення надбавки не є підставою вважати місяць базовим.
Якщо розмір надбавки зменшується, а потім надбавка знову встановлюється працівнику в такому ж розмірі, базовий місяць не змінюється.
При цьому місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходів працівників у зв’язку із розширенням зони обслуговування, збільшенням обсягу робіт, суміщенням професій (посад), виконанням обов’язків тимчасово відсутнього працівника, а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації.

Головний державний інспектор праці Москаленко Д.М.
Категорія: Мої статті | Додав: Diana (2015-03-27)
Переглядів: 458 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: