Неділя, 2018-05-27, 10.48
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Мої статті

Переведення працівника на роботу в інше підприємство за ініціативою роботодавця.
Переведення працівника в інше підприємство за ініціативою роботодавця може здійснюватись за умови:
1. попередження працівника про таке переведення за два місяці до фактичної дати переведення;
2. отримання згоди працівника на таке переведення.

Етапність здійснення переведення:
1) Для належного оформлення переведення працівника на інше підприємство роботодавці підприємств, між якими передбачається здійснення переведення, повинні погодити таке переведення шляхом направлення одне одному листів. Зауважимо, що обов’язковість виконання таких дій не передбачено чинним законодавством, але відповідне листування, на нашу думку, додатково забезпечить інтерес роботодавців.
У листі від роботодавця щодо якого планується переведення працівника повинно міститись подання до фактичного роботодавця працівника про переведення. В свою чергу у листі від фактичного роботодавця працівника до роботодавця, який направив подання повинна міститись згода на здійснення переведення.

2) З метою попередження працівника про переведення на роботу в інше підприємство, роботодавець видає наказ про зміну істотних умов праці у зв’язку із зміною в організації виробництва і праці. Працівник, відносно якого планується переведення, повинен бути ознайомлений з даним наказом за два місяці, до фактичної дати переведення.
Далі, в день ознайомлення з вище означеним наказом, або в період часу між датою ознайомлення працівника з наказом та датою фактичного переведення, роботодавець повинен отримати згоду працівника на переведення.

Головний державний інспектор праці М.С.Величко
Категорія: Мої статті | Додав: Marina (2014-07-01)
Переглядів: 427 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: