Субота, 2018-05-26, 12.38
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Мої статті

Щодо оплати праці при роботі за сумісництвом і періодичності виплати заробітної плати
Відповідно до Кодексу законів про працю України, оплата праці при роботі за сумісництвом проводиться за фактично виконану роботу.
Виконана за сумісництвом робота повинна бути відображена в документах первинного бухгалтерського обліку, до яких відноситься табель обліку робочого часу. При цьому табелі обліку робочого часу повинні відповідати графікам виходу на роботу.
У разі якщо підприємство тимчасово не веде господарської діяльності, оплата праці працівників (у тому числі і працівників-сумісників) повинна здійснюватися відповідно до статті 113 КЗпП України, а саме: з розрахунку не нижче двох третин тарифної ставки встановленого працівнику розряду (окладу).
Якщо зумовлені в трудовому договорі істотні умови праці не можуть бути збережені, а працівник не згодний на продовження роботи в нових умовах, то трудовий договір припиняється згідно з пунктом 6 статті 36 КЗпП України.
Крім того, згідно з пунктом 1 статті 40 КЗпП України, у разі змін в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідації, реорганізації (банкрутства) або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників трудовий договір, укладений на невизначений термін, а також строковий трудовий договір до закінчення терміну його дії можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним органом.
Відповідно до статті 24 Закону України "Про оплату праці", заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні в терміни, встановлені в колективному договорі, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів та не пізніше семи днів після закінчення періоду.
У разі якщо день виплати заробітної плати співпадає з вихідним, святковим або неробочим днем, заробітна плата виплачується напередодні.


Начальник відділу –
державний інспектор праці А.В. Дворецька
Категорія: Мої статті | Додав: Lialk@ (2013-10-30)
Переглядів: 392 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: