Неділя, 2019-08-25, 06.38
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Мої статті

Інформація про роботу ТДІзПП у Чернігівській області за січень 2015 року

Інформація про роботу ТДІзПП у Чернігівській області за січень 2015 року.

Пунктом 8 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 № 76-VIII були запроваджені обмеження перевірок державними інспекторами праці, а саме було встановлено, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня - червня 2015 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

         Постановою Кабінету Міністрів України від 13.08.2014 року № 408 «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» встановлено, що надання дозволу Кабінету Міністрів України на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців державними інспекціями та іншими контролюючими органами здійснюється шляхом прийняття відповідного розпорядження. Надання дозволу на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців не потребується у разі, коли такі перевірки проводяться за рішенням суду, на вимогу службових осіб у випадках, передбачених Кримінально-процесуальним кодексом України.

        За відсутності дозволу Кабінету Міністрів України (заявки суб’єкта господарювання, рішення суду, постанови слідчого), проведення перевірки додержання законодавства про працю на даний час неможливо.

З метою одержання такого дозволу ТДІзПП у Чернігівській області зверталася до Держпраці України, однак він не був наданий, тому інспекцією у січні поточного року не були виконані повноваження в повній мірі.

         У зв’язку з вищевикладеним була проведена 1 перевірка згідно з постановою правоохоронних органів. В процесі перевірки виявлено порушення оплати праці,  а саме заборгованість заробітної плати у сумі 53,1 тис. грн.  За допущені порушення законодавства про працю керівнику підприємства було видано припис та матеріали  перевірки направлені до правоохоронних органів відповідно до ст. 214 КПК України для вирішення питання щодо притягнення керівників - порушників до кримінальної відповідальності за ознаками злочину, передбаченого ст. 175 КК України.

З метою надання допомоги фахівцям підприємств, організацій та установ області щодо правильності застосування  законодавчих і нормативних актів з питань оплати праці, трудових відносин, загальнообов’язкового державного соціального страхування державними інспекторами праці у січні прийнято участь у 8 нарадах, семінарах тощо.

За звітний період здійснено 4 публікацій в засобах масової інформації – 4.

         З початку року звернулось на особистий прийом – 73 особи. Крім цього надано 54 консультації по телефону оперативного реагування.

 

Категорія: Мої статті | Додав: chtdipp (2015-02-06)
Переглядів: 373 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: